O mnie

Dzień dobry,

Nazywam się Rafał Baran. Od ponad 10 lat i zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz marketingiem internetowym. Moja kariera informatyka zaczęła się w jednej z największych firm hostingowych w Polsce, gdzie przez ponad 8 lat miałem okazję poznawać tajniki tworzenia oraz działania stron internetowych. Moja aktywność informatyczna nie skupia się jedynie na tworzeniu grafiki, dobrze radzę sobie również z dzielnością marketingową, rozwijaniem stron, ich promocją w social mediach, a także pozycjonowaniem stron internetowych. Współpracuje z klientami z całego świata, a język angielski nie stanowi dla mnie problemu. Prywatnie jestem też blogerem, prowadzę bloga www.szukajacprzygody.pl , który miesięcznie jest wyświetlany przez ok. 60 tysięcy użytkowników.


Dosyć jednak pisania o sobie. Najważniejsze jest to, co mówią o mnie moi klienci i osoby, z jakimi współpracuję, a których opinie możesz przeczytać poniżej.

Brad Walker
Rafał jest naszym webmasterem w Lazi Beach Club na wyspie Siquijor. Wykonał świetną robotę z instalacją i konserwacją oraz wdrażaniem programu. Polecam go

Brad Walker

USA
-
Anna Karahan
Współpracujemy regularnie od czerwca 2016 roku. Sumienny, odpowiedzialny, zawsze służy pomocą i fachową wiedzą. W razie pojawienia się nagłych, niespodziewanych usterek technicznych na naszym portalu, zawsze można na Niego liczyć - bez względu na porę dnia i dzielące Polskę i Filipiny kilometry.

Anna Karahan

Poland
-
Stephen Swatton
Rafał jest bardzo zdolnym i zaradnym specjalistą IT. Jest profesjonalistą i twórczo znajduje rozwiązania sytuacji i starannie usprawnia bieżące operacje. Praca z nim była dla mnie przyjemnością przez ostatnie 3 lata.

Stephen Swatton

UK
-
Grupa GPI
Z Rafałem jesteśmy w stałej współpracy od kilku dobrych lat. Ustawienie strony to nic prostego, dowie się każdy kto ma swoją działalność i ciągle brakuje doby. Rafał nas motywował w tworzeniu strony i teraz czuwa nad jej bytnością w sieci. Polecam go jako rzetelnego i zdolnego człowieka, który dopilnuje wszystkiego w temacie www

Grupa GPI

Poland
-
Olga Wojtokas
Rafał wykonał dla mnie elegancką i przejrzystą stronę internetową oraz zajmuje się usługami związanymi z jej pozycjonowaniem i późniejszą obsługą. Wykazuje się dużą wiedzą, rzetelnością oraz otwartością na sugestie i potrzeby. Polecam z przyjemnością współpracę z Rafałem wszystkim poszukującym profesjonalnego wsparcia przy realizacji projektów informatycznych.

Olga Wojtokas

-